PAGEOK
Guacamole terrina

Guacamole terrina

200 g
1,80 €/u. (9,00 €/kg)
Comprar
Natxos de blat de moro

Natxos de blat de moro

130 g
0,79 €/u. (6,08 €/kg)
Comprar
Pizza pepperoni

Pizza pepperoni

340 g
2,99 €/u. (8,79 €/kg)
Comprar
Pizza barbacoa

Pizza barbacoa

400 g
2,39 €/u. (5,98 €/kg)
Comprar
Panet hot dog 6 u.

Panet hot dog 6 u.

330 g
0,90 €/u. (2,73 €/kg)
Comprar
Salsitxa de frankfurt 5 u.

Salsitxa de frankfurt 5 u.

240 g
0,80 €/u. (3,33 €/kg)
Comprar
Salsitxa Bratwurst 4 u.

Salsitxa Bratwurst 4 u.

325 g
1,73 €/u. (5,32 €/kg)
Comprar
Salsitxa de frankfurt 12 u.

Salsitxa de frankfurt 12 u.

340 g
1,35 €/u. (3,97 €/kg)
SENSE ESTOC
Hamburguesa extra de vedella 2 u.

Hamburguesa extra de vedella 2 u.

aprox. 363 g
4,35 €/u. (11,99 €/kg)
SENSE ESTOC
Nuggets de pollastre

Nuggets de pollastre

200 g
2,50 €/u. (12,50 €/kg)
Comprar
Bitxo amb carn Zanuy

Bitxo amb carn Zanuy

415 g
2,50 €/u. (6,02 €/kg)
Comprar
Patates braves

Patates braves

500 g
1,20 €/u. (2,40 €/kg)
Comprar
Pizza de pernil i formatge

Pizza de pernil i formatge

400 g
2,40 €/u. (6,00 €/kg)
Comprar
Pizza 4 formatges

Pizza 4 formatges

390 g
2,60 €/u. (6,67 €/kg)
Comprar
Pizzeta de bacó i formatge

Pizzeta de bacó i formatge

150 g
1,15 €/u. (7,67 €/kg)
Comprar
Pizza de tonyina i bacó

Pizza de tonyina i bacó

420 g
2,70 €/u. (6,43 €/kg)
Comprar
Pizza mediterrània

Pizza mediterrània

420 g
2,70 €/u. (6,43 €/kg)
Comprar
Pizza 5 formatges

Pizza 5 formatges

420 g
3,75 €/u. (8,93 €/kg)
Comprar
Pizza de pernil curat

Pizza de pernil curat

400 g
2,80 €/u. (7,00 €/kg)
Comprar
Pizza carbonara

Pizza carbonara

400 g
2,65 €/u. (6,63 €/kg)
Comprar
Pizza de pollastre

Pizza de pollastre

370 g
2,99 €/u. (8,08 €/kg)
Comprar
Pizzeta de formatges

Pizzeta de formatges

150 g
1,15 €/u. (7,67 €/kg)
Comprar
Tires de blat de moro

Tires de blat de moro

130 g
0,79 €/u. (6,08 €/kg)
Comprar
Salsa barbacoa dosificador

Salsa barbacoa dosificador

300 g
1,15 €/u. (3,83 €/kg)
Comprar
Salsa allioli

Salsa allioli

150 g
0,95 €/u. (6,33 €/kg)
Comprar