Carns i ous 
Botifarra fresca Duroc sense pebre

Botifarra fresca Duroc sense pebre

aprox. 550 g
3,65 €/u. (6,64 €/kg)
SENSE ESTOC
Ous cuits de gallina

Ous cuits de gallina

6 u.
2,45 €/u. (0,41 €/u.)
Comprar (1 u.)
Ous M ros en estoig

Ous M ros en estoig

12 u.
2,55 €/d. (0,21 €/u.)
Comprar (1 u.)
Ous L ros en estoig

Ous L ros en estoig

12 u.
2,80 €/d. (0,23 €/u.)
Comprar (1 u.)
Embotits i xarcuteria 
Salmó noruec fumat

Salmó noruec fumat

100 g
3,65 €/u. (36,50 €/kg)
Comprar (1 u.)
Fuet llescat

Fuet llescat

aprox. 143 g
2,27 €/u. (15,9 €/kg)
Comprar (1 u.)
Conserves 
Formatges 
Fruita i verdura 
Cogombre

Cogombre

aprox. 682 g
2,63 €/u. (3,85 €/kg)
Comprar (1 u.)
Enciam cor

Enciam cor

6 u.
3,05 €/u. (0,51 €/u.)
Comprar (1 u.)
Alls secs malla

Alls secs malla

250 g
1,75 €/u. (7,00 €/kg)
Comprar (1 u.)
Patata malla

Patata malla

3 kg
4,40 €/u. (1,47 €/kg)
Comprar (1 u.)
Alvocat

Alvocat

450 g
2,90 €/u. (6,44 €/kg)
Comprar (1 u.)
Llimona malla

Llimona malla

500 g
1,35 €/u. (2,70 €/kg)
Comprar (1 u.)
Ceba Figueres

Ceba Figueres

1 kg
2,10 €/u. (2,10 €/kg)
Comprar (1 u.)
Banana

Banana

aprox. 1,1 kg
2,12 €/u. (1,99 €/kg)
Comprar (1 u.)
Raïm blanc sense llavors

Raïm blanc sense llavors

aprox. 583 g
2,51 €/u. (4,3 €/kg)
SENSE ESTOC
Pastanaga bossa

Pastanaga bossa

1 kg
1,45 €/u. (1,45 €/kg)
Comprar (1 u.)
Fruita seca i patates xips 
Làctics i derivats 
Llet sencera

Llet sencera

1,5 l
1,77 €/u. (1,18 €/l)
Comprar (1 u.)
Llegums secs i arrossos 
Arròs llarg

Arròs llarg

1 kg
1,20 €/u. (1,20 €/kg)
Comprar (1 u.)
Arròs extra

Arròs extra

1 kg
1,15 €/u. (1,15 €/kg)
Comprar (1 u.)
Arròs bomba

Arròs bomba

1 kg
4,89 €/u. (4,89 €/kg)
Comprar (1 u.)
Oli i condiments 
Oli d'oliva intens

Oli d'oliva intens

1 l
3,95 €/u. (3,95 €/l)
Comprar (1 u.)
Oli d'oliva suau

Oli d'oliva suau

1 l
3,85 €/u. (3,85 €/l)
Comprar (1 u.)
Sucre blanc paquet

Sucre blanc paquet

1 kg
0,90 €/u. (0,90 €/kg)
Comprar (1 u.)
Oli de gira-sol

Oli de gira-sol

1 l
1,99 €/u. (1,99 €/l)
Comprar (1 u.)
Sal fina

Sal fina

1 kg
0,40 €/u. (0,40 €/kg)
Comprar (1 u.)
Pa 
Crostons torrats

Crostons torrats

150 g
0,99 €/u. (6,60 €/kg)
Comprar (1 u.)
Pa de motlle familiar

Pa de motlle familiar

820 g
1,55 €/u. (1,89 €/kg)
SENSE ESTOC
Pasta i farines 
Pasta tauró n. 1

Pasta tauró n. 1

500 g
0,81 €/u. (1,62 €/kg)
Comprar (1 u.)
Ravioli amb carn

Ravioli amb carn

250 g
1,60 €/u. (6,40 €/kg)
Comprar (1 u.)
Pasta spaghetti

Pasta spaghetti

500 g
0,80 €/u. (1,60 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salses 
Guacamole terrina

Guacamole terrina

200 g
1,80 €/u. (9,00 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salsa romesco

Salsa romesco

250 g
1,65 €/u. (6,60 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salsa allioli

Salsa allioli

150 g
0,95 €/u. (6,33 €/kg)
Comprar (1 u.)
Brous, cremes i purés 
Crema de carabassa

Crema de carabassa

1 l
2,50 €/u. (2,50 €/l)
Comprar (1 u.)
Hummus

Hummus

200 g
1,11 €/u. (5,55 €/kg)
Comprar (1 u.)
Aigua 
Cel·luloses per la llar 
Lleixius i desinfectants 
Estrella pi

Estrella pi

3 l.
5,50 €/u. (1,83 €/l.)
Comprar (1 u.)
Lleixiu detergent

Lleixiu detergent

2 l
1,19 €/u. (0,60 €/l)
Comprar (1 u.)
Lleixiu

Lleixiu

2 l
0,89 €/u. (0,45 €/l)
Comprar (1 u.)