PAGEOK
Nou
Tomàquet kumato

Tomàquet kumato

aprox. 330 g
1,27 €/u. (3,85 €/kg)
Comprar
Patata malla

Patata malla

3 kg
4,40 €/u. (1,47 €/kg)
Comprar
Patates per a microones

Patates per a microones

500 g
1,45 €/u. (2,90 €/kg)
Comprar
Ceba Figueres

Ceba Figueres

1 kg
2,10 €/u. (2,10 €/kg)
Comprar
Cogombre

Cogombre

aprox. 682 g
2,63 €/u. (3,85 €/kg)
Comprar
Tomàquet branca

Tomàquet branca

aprox. 1,1 kg
4,90 €/u. (4,5 €/kg)
Comprar
Combinat de pebrots

Combinat de pebrots

aprox. 770 g
3,66 €/u. (4,75 €/kg)
Comprar
Ceba malla

Ceba malla

2 kg
2,90 €/u. (1,45 €/kg)
Comprar
Pebrot vermell

Pebrot vermell

aprox. 748 g
4,00 €/u. (5,35 €/kg)
Comprar
Pebrot verd

Pebrot verd

aprox. 781 g
3,28 €/u. (4,2 €/kg)
Comprar
Tomàquet cor de boeuf

Tomàquet cor de boeuf

600 g
2,90 €/u. (4,83 €/kg)
Comprar
Moniato per a microones

Moniato per a microones

500 g
1,85 €/u. (3,70 €/kg)
Comprar
Tomàquet verd

Tomàquet verd

aprox. 1,2 kg
4,85 €/u. (3,9 €/kg)
Comprar
Ceba tendra

Ceba tendra

400 g
2,50 €/u. (6,25 €/kg)
Comprar
Porros safata

Porros safata

450 g
2,85 €/u. (6,33 €/kg)
Comprar
Moniato

Moniato

aprox. 957 g
2,68 €/u. (2,8 €/kg)
Comprar
Gingebre

Gingebre

200 g
1,55 €/u. (7,75 €/kg)
Comprar
Carabassa trossejada

Carabassa trossejada

400 g
2,55 €/u. (6,38 €/kg)
Comprar
Mongeta tendra

Mongeta tendra

aprox. 495 g
4,83 €/u. (9,75 €/kg)
Comprar
Col verda

Col verda

aprox. 1,2 kg
3,79 €/u. (3,1 €/kg)
Comprar
Coliflor blanca

Coliflor blanca

aprox. 1,4 kg
5,52 €/u. (3,89 €/kg)
Comprar
Raves bossa

Raves bossa

125 g
0,99 €/u. (7,92 €/kg)
Comprar
Carabassa

Carabassa

aprox. 1,1 kg
3,12 €/u. (2,75 €/kg)
Comprar
Espàrrec blader

Espàrrec blader

250 g
4,85 €/u. (19,40 €/kg)
Comprar
Patata trumferoles

Patata trumferoles

3 kg
5,25 €/u. (1,75 €/kg)
Comprar
Pebrots de Padró dolç

Pebrots de Padró dolç

250 g
2,29 €/u. (9,16 €/kg)
Comprar
Safata brou gran

Safata brou gran

aprox. 1,0 kg
2,30 €/u. (2,25 €/kg)
SENSE ESTOC