PAGEOK
Carn picada de boví

Carn picada de boví

aprox. 649 g
7,56 €/u. (11,65 €/kg)
Comprar
Os de boví per brou

Os de boví per brou

aprox. 473 g
1,89 €/u. (3,99 €/kg)
Comprar
Xurrasco d'anoll

Xurrasco d'anoll

aprox. 440 g
7,02 €/u. (15,95 €/kg)
Comprar
Estofat d'anoll

Estofat d'anoll

aprox. 616 g
9,42 €/u. (15,3 €/kg)
Comprar
Ossobuco d'anoll

Ossobuco d'anoll

aprox. 792 g
9,50 €/u. (11,99 €/kg)
Comprar
Lligat d'anoll

Lligat d'anoll

aprox. 1,4 kg
20,74 €/u. (14,5 €/kg)
Comprar
Llata doble d'anoll

Llata doble d'anoll

aprox. 2,8 kg
38,46 €/u. (13,5 €/kg)
Comprar
Filet d'anoll

Filet d'anoll

aprox. 2,2 kg
85,81 €/u. (39,2 €/kg)
Comprar
Rodó d'anoll

Rodó d'anoll

aprox. 2,1 kg
31,37 €/u. (15,25 €/kg)
Comprar
Culata cuixa d'anoll

Culata cuixa d'anoll

aprox. 1,5 kg
24,56 €/u. (16,3 €/kg)
Comprar
Tapa plana d'anoll

Tapa plana d'anoll

aprox. 5,9 kg
78,12 €/u. (13,2 €/kg)
Comprar
Peu de vedella 1 u.

Peu de vedella 1 u.

aprox. 2,6 kg
9,40 €/u. (3,65 €/kg)
Comprar
Galtes de boví 2 u.

Galtes de boví 2 u.

aprox. 902 g
15,24 €/u. (16,9 €/kg)
SENSE ESTOC
Magre brinsa de boví

Magre brinsa de boví

aprox. 1,8 kg
23,29 €/u. (12,99 €/kg)
Comprar
Picanya d'anoll

Picanya d'anoll

aprox. 1,6 kg
24,73 €/u. (15,4 €/kg)
Comprar
Entrama d'anoll

Entrama d'anoll

aprox. 2,1 kg
33,89 €/u. (16,3 €/kg)
Comprar
Coll d'anoll

Coll d'anoll

aprox. 2,7 kg
24,51 €/u. (8,95 €/kg)
Comprar
Medalló d'anoll

Medalló d'anoll

aprox. 2,2 kg
31,15 €/u. (14,3 €/kg)
Comprar
Cua d'anoll

Cua d'anoll

aprox. 1,8 kg
27,88 €/u. (15,55 €/kg)
Comprar
Filet de pobre d'anoll

Filet de pobre d'anoll

aprox. 6,9 kg
85,03 €/u. (12,25 €/kg)
Comprar
Baixada de pit d'anoll

Baixada de pit d'anoll

aprox. 4,0 kg
42,36 €/u. (10,55 €/kg)
Comprar
Fetge de boví 1 u.

Fetge de boví 1 u.

aprox. 6,7 kg
40,00 €/u. (5,99 €/kg)
Comprar
Bistec 1ª "A" de vedella

Bistec 1ª "A" de vedella

aprox. 462 g
7,81 €/u. (16,9 €/kg)
SENSE ESTOC
Cor de boví 1 u.

Cor de boví 1 u.

aprox. 1,8 kg
7,00 €/u. (3,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Filet porcionat d'anoll Angus

Filet porcionat d'anoll Angus

aprox. 330 g
14,36 €/u. (43,5 €/kg)
SENSE ESTOC
Filet porcionat d'anoll

Filet porcionat d'anoll

aprox. 275 g
11,44 €/u. (41,6 €/kg)
SENSE ESTOC
Jarret d'anoll

Jarret d'anoll

aprox. 2,2 kg
23,88 €/u. (10,8 €/kg)
SENSE ESTOC
Llata prima d'anoll

Llata prima d'anoll

aprox. 2,6 kg
27,89 €/u. (10,7 €/kg)
SENSE ESTOC
Llom alt d'anoll angus

Llom alt d'anoll angus

aprox. 7,2 kg
154,80 €/u. (21,65 €/kg)
SENSE ESTOC
Llom baix d'anoll

Llom baix d'anoll

aprox. 1,5 kg
32,03 €/u. (20,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Panxes de boví

Panxes de boví

aprox. 836 g
5,01 €/u. (5,99 €/kg)
SENSE ESTOC
Peixet d'anoll

Peixet d'anoll

aprox. 2,3 kg
28,18 €/u. (12,2 €/kg)
SENSE ESTOC
Picanya d'anoll Angus

Picanya d'anoll Angus

aprox. 1,7 kg
27,37 €/u. (15,65 €/kg)
SENSE ESTOC
Punta filet d'anoll

Punta filet d'anoll

aprox. 330 g
10,46 €/u. (31,7 €/kg)
SENSE ESTOC