PAGEOK
Galtes rostides

Galtes rostides

aprox. 616 g
5,23 €/u. (8,49 €/kg)
Comprar
Costella barbacoa

Costella barbacoa

aprox. 440 g
3,63 €/u. (8,24 €/kg)
Comprar
Peus de porc cuits

Peus de porc cuits

aprox. 924 g
4,43 €/u. (4,79 €/kg)
Comprar
Morro de porc cuit

Morro de porc cuit

aprox. 308 g
1,53 €/u. (4,96 €/kg)
Comprar
Mig garró al forn

Mig garró al forn

aprox. 429 g
2,88 €/u. (6,71 €/kg)
Comprar
Mig pollastre rostit

Mig pollastre rostit

aprox. 462 g
3,27 €/u. (7,07 €/kg)
Comprar
Mig conill rostit

Mig conill rostit

aprox. 484 g
7,79 €/u. (16,1 €/kg)
Comprar
Guatlles rostida 3 u.

Guatlles rostida 3 u.

aprox. 473 g
7,94 €/u. (16,78 €/kg)
Comprar