PAGEOK
Salpicó de marisc Angomar

Salpicó de marisc Angomar

250 g
2,95 €/u. (11,80 €/kg)
Comprar
Espinacs a la crema

Espinacs a la crema

aprox. 319 g
2,98 €/u. (9,33 €/kg)
Comprar
Mongeta verda cuita

Mongeta verda cuita

500 g
2,57 €/u. (5,14 €/kg)
Comprar
Amanida alemanya

Amanida alemanya

aprox. 330 g
2,46 €/u. (7,45 €/kg)
SENSE ESTOC
Arròs basmati cuit

Arròs basmati cuit

aprox. 286 g
1,84 €/u. (6,44 €/kg)
SENSE ESTOC
Minestra de verdures

Minestra de verdures

aprox. 275 g
1,79 €/u. (6,5 €/kg)
SENSE ESTOC
Potes de pop cuit Antonio & Ricardo

Potes de pop cuit Antonio & Ricardo

aprox. 250 g
9,25 €/u. (37,00 €/kg)
SENSE ESTOC