PAGEOK
Torreznos de Soria

Torreznos de Soria

230 g
4,30 €/u. (18,70 €/kg)
Comprar
Extra tendre de llom

Extra tendre de llom

aprox. 506 g
3,66 €/u. (7,24 €/kg)
Comprar
Daus de pernil extra

Daus de pernil extra

aprox. 616 g
4,59 €/u. (7,45 €/kg)
Comprar
Llard fos de porc

Llard fos de porc

aprox. 528 g
4,17 €/u. (7,9 €/kg)
Comprar
Peus de porc

Peus de porc

aprox. 1,0 kg
6,15 €/u. (5,95 €/kg)
Comprar
Mitja careta de porc

Mitja careta de porc

aprox. 792 g
4,95 €/u. (6,25 €/kg)
Comprar
Filet ibèric

Filet ibèric

aprox. 1,0 kg
22,77 €/u. (22,5 €/kg)
Comprar
Ronyons de porc

Ronyons de porc

aprox. 462 g
2,08 €/u. (4,5 €/kg)
Comprar
Morro de porc

Morro de porc

aprox. 550 g
3,63 €/u. (6,6 €/kg)
Comprar
Fetge de porc

Fetge de porc

aprox. 495 g
2,23 €/u. (4,5 €/kg)
SENSE ESTOC
Filet de porc Duroc

Filet de porc Duroc

aprox. 902 g
9,79 €/u. (10,85 €/kg)
SENSE ESTOC
Llom filetejat Duroc

Llom filetejat Duroc

aprox. 363 g
3,58 €/u. (9,85 €/kg)
Comprar
Llom filetejat ibèric

Llom filetejat ibèric

aprox. 341 g
8,17 €/u. (23,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Llonza saxònia fumada de porc

Llonza saxònia fumada de porc

aprox. 451 g
4,44 €/u. (9,85 €/kg)
SENSE ESTOC
Secret de porc Duroc

Secret de porc Duroc

aprox. 440 g
4,82 €/u. (10,95 €/kg)
SENSE ESTOC