PAGEOK
Pollastre groc gran

Pollastre groc gran

aprox. 2,2 kg
7,30 €/u. (3,35 €/kg)
Comprar
Fetges de pollastre

Fetges de pollastre

aprox. 473 g
1,41 €/u. (2,99 €/kg)
Comprar
Cuixes de pollastre

Cuixes de pollastre

aprox. 891 g
3,42 €/u. (3,84 €/kg)
Comprar
Nou
Cordon bleu de pollastre i gall dindi

Cordon bleu de pollastre i gall dindi

260 g
2,50 €/u. (9,62 €/kg)
SENSE ESTOC
Mini rodó de cuixa de pollastre sense os

Mini rodó de cuixa de pollastre sense os

aprox. 836 g
6,98 €/u. (8,35 €/kg)
SENSE ESTOC
Pollastre groc per allada o paella

Pollastre groc per allada o paella

aprox. 638 g
2,84 €/u. (4,45 €/kg)
SENSE ESTOC