Calamar trocejat Essential
Peix i marisc
Nou

Carn de musclo cuit congelat Leiro
360 g
3,70 €/u. (10,28 €/kg)

Sípia
aprox. 451 g
5,84 €/u. (12,95 €/kg)

Filets de lluç
aprox. 418 g
5,29 €/u. (12,65 €/kg)

Filets de salmó
aprox. 418 g
8,15 €/u. (19,5 €/kg)

Filets de bacallà
aprox. 396 g
6,93 €/u. (17,5 €/kg)

Panga
450 g
2,95 €/u. (6,56 €/kg)

Gamba pelada cuita
aprox. 473 g
5,32 €/u. (11,25 €/kg)

Cloïssa del pacífic cuita
aprox. 451 g
2,62 €/u. (5,8 €/kg)

Sopa de marisc
500 g
5,25 €/u. (10,50 €/kg)

Pota d'anelles sense arrebossar
aprox. 297 g
3,98 €/u. (13,4 €/kg)

Musclo mitja closca
400 g
4,80 €/u. (12,00 €/kg)

Lluç extra en rodanxes
aprox. 363 g
3,96 €/u. (10,9 €/kg)

Medallons de lluç
aprox. 264 g
2,75 €/u. (10,4 €/kg)

Tronquet de lluç
aprox. 506 g
2,99 €/u. (5,9 €/kg)

Vieires del Pacífic crues congelades
aprox. 231 g
4,11 €/u. (17,8 €/kg)

Gamba salada cuita
500 g
6,99 €/u. (13,98 €/kg)

Cua de llagostí Austral pelat Wofco
400 g
8,95 €/u. (22,38 €/kg)

Tires de potón
aprox. 484 g
4,82 €/u. (9,95 €/kg)

Llagostí cuit
aprox. 500 g
5,50 €/u. (11,00 €/kg)

Cues de rap
aprox. 495 g
8,39 €/u. (16,95 €/kg)

Calamar patagonic net
400 g
5,95 €/u. (14,88 €/kg)

Seitó
350 g
3,45 €/u. (9,86 €/kg)

Gamba argentina nº 3
800 g
12,75 €/u. (15,94 €/kg)

Llom de tonyina
aprox. 297 g
5,14 €/u. (17,3 €/kg)

Calamar patagònic
500 g
4,45 €/u. (8,90 €/kg)

Pop cuit
500 g
13,98 €/u. (27,96 €/kg)

Rap llescat
aprox. 275 g
9,14 €/u. (33,25 €/kg)

Popets en bloc
500 g
5,80 €/u. (11,60 €/kg)

Escamarlans 8-10 unitats
500 g
10,95 €/u. (21,90 €/kg)

Hamburguesa de rap i gambes Natur Peix
160 g
3,98 €/u. (24,88 €/kg)

Gamba vermella Altamar
200 g
11,90 €/u. (59,50 €/kg)

Llamàntol sencer
aprox. 517 g
15,69 €/u. (30,35 €/kg)

Gamba argentina nº2
2000 g
25,50 €/u. (12,75 €/kg)

Hamburguesa de lluç i verdura
200 g
2,98 €/u. (14,90 €/kg)
