PAGEOK
Fuet llescat

Fuet llescat

aprox. 143 g
2,27 €/u. (15,9 €/kg)
Comprar
Pernil serrano

Pernil serrano

aprox. 253 g
3,64 €/u. (14,4 €/kg)
Comprar
Secallona llescada

Secallona llescada

aprox. 143 g
2,35 €/u. (16,46 €/kg)
Comprar
Llonganissa llescada

Llonganissa llescada

aprox. 143 g
2,29 €/u. (16,04 €/kg)
Comprar
Cap de llom curat

Cap de llom curat

aprox. 110 g
2,75 €/u. (25,02 €/kg)
Comprar
Llom curat

Llom curat

aprox. 121 g
2,87 €/u. (23,73 €/kg)
Comprar
Xoriço vela extra

Xoriço vela extra

aprox. 143 g
1,98 €/u. (13,84 €/kg)
Comprar
Salami

Salami

aprox. 154 g
2,00 €/u. (13,01 €/kg)
Comprar
Xoriço serrà extra

Xoriço serrà extra

aprox. 121 g
1,94 €/u. (16,06 €/kg)
Comprar
Xoriço extra llescat

Xoriço extra llescat

aprox. 143 g
2,37 €/u. (16,57 €/kg)
Comprar
Xoriço pamplona

Xoriço pamplona

aprox. 143 g
1,86 €/u. (12,99 €/kg)
Comprar
Fuet ibèric llescat

Fuet ibèric llescat

aprox. 99 g
2,00 €/u. (20,21 €/kg)
Comprar
Xoriço pepperoni

Xoriço pepperoni

aprox. 110 g
1,49 €/u. (13,58 €/kg)
Comprar
Daus de xoriço

Daus de xoriço

aprox. 220 g
3,19 €/u. (14,51 €/kg)
Comprar
Fuet amb gall dindi llescat

Fuet amb gall dindi llescat

aprox. 143 g
2,81 €/u. (19,65 €/kg)
SENSE ESTOC
Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

80 g
1,85 €/u. (23,13 €/kg)
SENSE ESTOC
Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

120 g
2,45 €/u. (20,42 €/kg)
SENSE ESTOC