Gelat mini bombó ametllat paq. 6 u.
Gelats i postres

Gelat bombó ametllat paq. 4 u.
480 ml
3,75 €/u. (7,81 €/l)

Gelat mini bombó nata i xocolata negra paq. 6 u.
390 ml
3,45 €/u. (8,85 €/l)

Gelat bombó nata-xocolata negra paq. 4 u.
480 ml
3,85 €/u. (8,02 €/l)

Gelat bombó sabor nata i xocolata "Triple Sin" paq. 4 u.
440 ml
4,75 €/u. (10,80 €/l)

Gelat dràcula Frigo paq. de 6 u.
324 ml
3,95 €/u. (12,19 €/l)

Gelat mini terrina Häagen-Dazs fruit obsessions paq. de 4 u.
326 g
6,95 €/u. (21,32 €/kg)

Gelat de fruites tropicals s/sucre afegit Glas paq. 5 u.
325 g
5,25 €/u. (16,15 €/kg)

Gelat gel Calippo maduixa paq. de 5 u.
160 g
4,49 €/u. (28,06 €/kg)

Gelat mini espiral de Chupa Chups la Menorquina paq. de 5 u.
225 g
2,95 €/u. (13,11 €/kg)

Gelat polo de Cacaolat la Menorquina paq. 4 u.
340 ml
3,95 €/u. (11,62 €/l)

Gelat polo de llimona la Menorquina paq. de 4 u.
340 g
3,95 €/u. (11,62 €/kg)

Polos assortit Kelia bossa 12 Unt.
540 ml
0,96 €/u. (1,78 €/l)

Gelat magnum mini Frigo mix
443 ml
4,99 €/u. (11,26 €/l)
SENSE ESTOC

Gelat polo de torró la Menorquina paq. de 3 u.
200 g
3,95 €/u. (19,75 €/kg)
SENSE ESTOC
