PAGEOK
Alvocat

Alvocat

450 g
2,90 €/u. (6,44 €/kg)
Comprar
Banana

Banana

aprox. 1,1 kg
2,12 €/u. (1,99 €/kg)
Comprar
Préssec groc

Préssec groc

aprox. 803 g
2,61 €/u. (3,25 €/kg)
Comprar
Kiwi green safata

Kiwi green safata

aprox. 550 g
3,16 €/u. (5,75 €/kg)
Comprar
Kiwi groc sundgold

Kiwi groc sundgold

aprox. 616 g
4,07 €/u. (6,6 €/kg)
Comprar
Nectarina

Nectarina

aprox. 781 g
2,54 €/u. (3,25 €/kg)
Comprar
Meló extra

Meló extra

aprox. 3,3 kg
4,60 €/u. (1,39 €/kg)
Comprar
Taronja extra

Taronja extra

aprox. 1,5 kg
3,89 €/u. (2,59 €/kg)
Comprar
Pruna claudia reina

Pruna claudia reina

300 g
1,69 €/u. (5,63 €/kg)
Comprar
Llima

Llima

250 g
1,99 €/u. (7,96 €/kg)
Comprar
Poma golden

Poma golden

2 kg
3,59 €/u. (1,80 €/kg)
Comprar
Poma golden rose

Poma golden rose

800 g
2,65 €/u. (3,31 €/kg)
Comprar
Poma pink lady

Poma pink lady

aprox. 800 g
3,99 €/u. (4,99 €/kg)
Comprar
Pera ercolini

Pera ercolini

aprox. 1 kg
2,59 €/u. (2,59 €/kg)
Comprar
Poma gala

Poma gala

aprox. 1,4 kg
3,79 €/u. (2,69 €/kg)
Comprar
Poma golden extra

Poma golden extra

aprox. 1,4 kg
3,51 €/u. (2,55 €/kg)
Comprar
Baixada preu
Mango

Mango

aprox. 400 g
2,45 €/u. (6,13 €/kg)
Comprar
Pera llimonera

Pera llimonera

aprox. 1,50 kg
2,70 €/u. (1,80 €/kg)
Comprar
Poma granny smith

Poma granny smith

aprox. 1,4 kg
3,45 €/u. (2,55 €/kg)
Comprar
Pinya tallada

Pinya tallada

475 g
3,55 €/u. (7,47 €/kg)
Comprar
Taronja malla

Taronja malla

4 kg
8,60 €/u. (2,15 €/kg)
Comprar
Poma gala bossa

Poma gala bossa

2 kg
3,90 €/u. (1,95 €/kg)
Comprar
Plàtan mascle 2 u.

Plàtan mascle 2 u.

aprox. 750 g
3,19 €/u. (4,25 €/kg)
Comprar
Coco

Coco

aprox. 550 g
1,70 €/u. (3,09 €/kg)
Comprar
Aranja

Aranja

aprox. 1,4 kg
3,68 €/u. (2,59 €/kg)
Comprar
Combinat de fruites

Combinat de fruites

aprox. 946 g
2,83 €/u. (2,99 €/kg)
Comprar
Pinya extra

Pinya extra

aprox. 2,2 kg
7,30 €/u. (3,35 €/kg)
Comprar