PAGEOK
Formatge brie

Formatge brie

200 g
1,80 €/u. (9,00 €/kg)
Comprar
Formatge en daus

Formatge en daus

100 g
1,05 €/u. (10,50 €/kg)
Comprar
Perles de formatge mozarella

Perles de formatge mozarella

150 g
1,95 €/u. (13,00 €/kg)
Comprar
Formatge rulo de vaca

Formatge rulo de vaca

140 g
1,40 €/u. (10,00 €/kg)
Comprar
Formatge curat tallat

Formatge curat tallat

aprox. 275 g
4,39 €/u. (15,97 €/kg)
Comprar
Formatge ibèric vell

Formatge ibèric vell

aprox. 300 g
4,54 €/u. (15,13 €/kg)
Comprar
Taula de formatges

Taula de formatges

275 g
5,90 €/u. (21,45 €/kg)
Comprar
Formatge DOP Arzúa-Ulloa

Formatge DOP Arzúa-Ulloa

550 g
5,75 €/u. (10,45 €/kg)
Comprar
Formatge Roquefort

Formatge Roquefort

100 g
1,95 €/u. (19,50 €/kg)
SENSE ESTOC
Formatge edam cunya

Formatge edam cunya

aprox. 517 g
4,11 €/u. (7,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Formatge reserva

Formatge reserva

aprox. 297 g
4,87 €/u. (16,39 €/kg)
SENSE ESTOC
Formatge Babybel mini 6 u.

Formatge Babybel mini 6 u.

120 g
2,55 €/u. (21,25 €/kg)
SENSE ESTOC
Formatge en porcions La vaca que ríe

Formatge en porcions La vaca que ríe

aprox. 250 g
2,65 €/u. (10,60 €/kg)
SENSE ESTOC
Formatge wensleydale Juan Luna amb gerds

Formatge wensleydale Juan Luna amb gerds

200 g
3,75 €/u. (18,75 €/kg)
SENSE ESTOC
Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

80 g
1,85 €/u. (23,13 €/kg)
SENSE ESTOC
Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

120 g
2,45 €/u. (20,42 €/kg)
SENSE ESTOC