PAGEOK
Bacó fumat llescat

Bacó fumat llescat

aprox. 198 g
2,28 €/u. (11,51 €/kg)
Comprar
Cansalada curada

Cansalada curada

aprox. 187 g
2,26 €/u. (12,07 €/kg)
Comprar
Morro fregit

Morro fregit

190 g
3,25 €/u. (17,11 €/kg)
Comprar
Daus de bacó fumat

Daus de bacó fumat

aprox. 220 g
2,53 €/u. (11,49 €/kg)
Comprar
Bacó fumat amb corna

Bacó fumat amb corna

aprox. 198 g
2,12 €/u. (10,73 €/kg)
Comprar
Tires de bacó fumat

Tires de bacó fumat

aprox. 198 g
2,24 €/u. (11,33 €/kg)
Comprar
Bacó semicuit peça

Bacó semicuit peça

aprox. 352 g
2,87 €/u. (8,16 €/kg)
Comprar
Llardons de porc

Llardons de porc

aprox. 154 g
2,70 €/u. (17,5 €/kg)
SENSE ESTOC