PAGEOK
Fetge corder país

Fetge corder país

aprox. 528 g
6,33 €/u. (11,99 €/kg)
Comprar
Costelles mixtes de corder

Costelles mixtes de corder

aprox. 627 g
21,91 €/u. (34,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Cuixa de corder llescada

Cuixa de corder llescada

aprox. 484 g
11,11 €/u. (22,95 €/kg)
SENSE ESTOC
Espatlla sencera de corder del país marcada

Espatlla sencera de corder del país marcada

aprox. 1,3 kg
24,89 €/u. (19,85 €/kg)
SENSE ESTOC
Octau de corder darrere

Octau de corder darrere

aprox. 1,1 kg
21,55 €/u. (19,99 €/kg)
SENSE ESTOC
Panxes de corder

Panxes de corder

aprox. 506 g
3,85 €/u. (7,6 €/kg)
Comprar
Peus de corder

Peus de corder

aprox. 539 g
4,10 €/u. (7,6 €/kg)
SENSE ESTOC
Ronyons de corder

Ronyons de corder

aprox. 407 g
4,86 €/u. (11,95 €/kg)
SENSE ESTOC