PAGEOK
Iogurt grec stracciatella

Iogurt grec stracciatella

500 g
2,05 €/u. (4,10 €/kg)
Comprar
Iogurt proteïc el Pastoret

Iogurt proteïc el Pastoret

500 g
2,80 €/u. (5,60 €/kg)
Comprar
Quefir mango Margui

Quefir mango Margui

500 g
1,60 €/u. (3,20 €/kg)
Comprar
Iogurt de cabra paq. de 2 u. de 125 g

Iogurt de cabra paq. de 2 u. de 125 g

250 g
1,27 €/u. (5,08 €/kg)
SENSE ESTOC
Petit maduixa paq. de 6 u. de 50 g

Petit maduixa paq. de 6 u. de 50 g

300 g
1,25 €/u. (4,17 €/kg)
SENSE ESTOC
Petit maduixa y plàtan paq. de 6 u. de 50 g

Petit maduixa y plàtan paq. de 6 u. de 50 g

300 g
1,27 €/u. (4,23 €/kg)
SENSE ESTOC
Iogurt Soja Sojasun amb nabius 4 u. de 100 g

Iogurt Soja Sojasun amb nabius 4 u. de 100 g

400 g
2,40 €/u. (6,00 €/kg)
SENSE ESTOC
Iogurt natural la Fageda paq. 4 u. de 125 gr

Iogurt natural la Fageda paq. 4 u. de 125 gr

500 g
1,88 €/u. (3,76 €/kg)
SENSE ESTOC
Petit Nesquik Nestlé Xocolata

Petit Nesquik Nestlé Xocolata

pack 6 u.
1,79 €/u. (0,30 €/u.)
SENSE ESTOC