PAGEOK
Fuet llescat

Fuet llescat

aprox. 143 g
2,27 €/u. (15,9 €/kg)
Comprar
Pernil serrano

Pernil serrano

aprox. 253 g
3,64 €/u. (14,4 €/kg)
Comprar
Fuet extra

Fuet extra

aprox. 220 g
2,61 €/u. (11,87 €/kg)
Comprar
Secallona llescada

Secallona llescada

aprox. 143 g
2,35 €/u. (16,46 €/kg)
Comprar
Fuet extra duo

Fuet extra duo

aprox. 440 g
5,22 €/u. (11,87 €/kg)
Comprar
Xistorra

Xistorra

aprox. 121 g
1,53 €/u. (12,65 €/kg)
Comprar
Llonganissa llescada

Llonganissa llescada

aprox. 143 g
2,29 €/u. (16,04 €/kg)
Comprar
Secallona extra

Secallona extra

aprox. 231 g
3,03 €/u. (13,12 €/kg)
Comprar
Snack de fuet

Snack de fuet

aprox. 198 g
3,43 €/u. (17,31 €/kg)
Comprar
Cap de llom curat

Cap de llom curat

aprox. 110 g
2,75 €/u. (25,02 €/kg)
Comprar
Xoriço barbacoa

Xoriço barbacoa

aprox. 473 g
4,73 €/u. (9,99 €/kg)
Comprar
Fuet espetec

Fuet espetec

aprox. 165 g
1,61 €/u. (9,77 €/kg)
Comprar
Llom curat

Llom curat

aprox. 121 g
2,87 €/u. (23,73 €/kg)
Comprar
Xoriço vela extra

Xoriço vela extra

aprox. 143 g
1,98 €/u. (13,84 €/kg)
Comprar
Salami

Salami

aprox. 154 g
2,00 €/u. (13,01 €/kg)
Comprar
Garrons de pernil

Garrons de pernil

aprox. 462 g
1,69 €/u. (3,65 €/kg)
Comprar
Xoriço serrà extra

Xoriço serrà extra

aprox. 121 g
1,94 €/u. (16,06 €/kg)
Comprar
Xoriço extra llescat

Xoriço extra llescat

aprox. 143 g
2,37 €/u. (16,57 €/kg)
Comprar
Xoriço sarta extra

Xoriço sarta extra

aprox. 253 g
2,54 €/u. (10,02 €/kg)
Comprar
Llonganissa extra

Llonganissa extra

aprox. 473 g
6,67 €/u. (14,1 €/kg)
Comprar
Snacks de secallona

Snacks de secallona

aprox. 209 g
3,54 €/u. (16,95 €/kg)
Comprar
Xoriço pamplona

Xoriço pamplona

aprox. 143 g
1,86 €/u. (12,99 €/kg)
Comprar
Fuet ibèric llescat

Fuet ibèric llescat

aprox. 99 g
2,00 €/u. (20,21 €/kg)
Comprar
Xoriço casolà extra

Xoriço casolà extra

aprox. 231 g
2,98 €/u. (12,89 €/kg)
Comprar
Fuet mini extra

Fuet mini extra

aprox. 154 g
1,85 €/u. (11,99 €/kg)
Comprar
Salsitxó extra

Salsitxó extra

aprox. 374 g
4,68 €/u. (12,5 €/kg)
Comprar
Fuet ibèric extra

Fuet ibèric extra

aprox. 220 g
3,24 €/u. (14,74 €/kg)
Comprar
Fuet mini extra duo

Fuet mini extra duo

aprox. 330 g
3,96 €/u. (11,99 €/kg)
Comprar
Sobrassada ibèrica

Sobrassada ibèrica

aprox. 429 g
4,87 €/u. (11,35 €/kg)
Comprar
Xoriço pepperoni

Xoriço pepperoni

aprox. 110 g
1,49 €/u. (13,58 €/kg)
Comprar
Snacks de gall dindi

Snacks de gall dindi

aprox. 187 g
4,13 €/u. (22,1 €/kg)
Comprar
Daus de xoriço

Daus de xoriço

aprox. 220 g
3,19 €/u. (14,51 €/kg)
Comprar
Xoriço ibèric peça

Xoriço ibèric peça

aprox. 319 g
4,61 €/u. (14,44 €/kg)
Comprar
Fuet amb gall dindi llescat

Fuet amb gall dindi llescat

aprox. 143 g
2,81 €/u. (19,65 €/kg)
SENSE ESTOC
Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

Rotllet formatge i pernil serrano Juan Luna

80 g
1,85 €/u. (23,13 €/kg)
SENSE ESTOC
Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

Tapes formatge curat i fuet Juan Luna

120 g
2,45 €/u. (20,42 €/kg)
SENSE ESTOC