PAGEOK
Cafè molt natural

Cafè molt natural

250 g
2,70 €/u. (10,80 €/kg)
Comprar
Cafè molt barreja

Cafè molt barreja

250 g
2,70 €/u. (10,80 €/kg)
Comprar
Cafè soluble natural

Cafè soluble natural

100 g
2,90 €/u. (29,00 €/kg)
Comprar
Cafè soluble descafeïnat

Cafè soluble descafeïnat

100 g
3,10 €/u. (31,00 €/kg)
Comprar
Cappuccino

Cappuccino

250 ml
0,98 €/u. (3,92 €/l)
Comprar
Latte Macchiato

Latte Macchiato

250 ml
0,98 €/u. (3,92 €/l)
Comprar
Espresso

Espresso

250 ml
0,98 €/u. (3,92 €/l)
Comprar
Cafè molt Colòmbia

Cafè molt Colòmbia

250 g
3,50 €/u. (14,00 €/kg)
Comprar
Cafè molt descafeïnat

Cafè molt descafeïnat

250 g
2,95 €/u. (11,80 €/kg)
Comprar
Cafè en gra natural

Cafè en gra natural

250 g
2,89 €/u. (11,56 €/kg)
Comprar
Cafè en gra descafeïnat

Cafè en gra descafeïnat

250 g
3,25 €/u. (13,00 €/kg)
Comprar
Infusió camamilla

Infusió camamilla

20 u.
0,55 €/u. (0,03 €/u.)
Comprar
Infusió menta i poliol

Infusió menta i poliol

20 u.
0,75 €/u. (0,04 €/u.)
Comprar
Infusió farigola

Infusió farigola

20 u.
1,05 €/u. (0,05 €/u.)
Comprar
Infusió te verd

Infusió te verd

20 u.
0,75 €/u. (0,04 €/u.)
Comprar
Infusió dormir

Infusió dormir

20 u.
1,05 €/u. (0,05 €/u.)
Comprar
Infusió digestiva

Infusió digestiva

20 u.
1,05 €/u. (0,05 €/u.)
Comprar
Infusió til·la

Infusió til·la

20 u.
0,85 €/u. (0,04 €/u.)
Comprar
Cafè molt Bonka natural

Cafè molt Bonka natural

250 g
3,95 €/u. (15,80 €/kg)
Comprar
Cafè molt Soley natural

Cafè molt Soley natural

250 g
4,15 €/u. (16,60 €/kg)
Comprar
Cafè molt Saimaza barreja

Cafè molt Saimaza barreja

250 g
3,95 €/u. (15,80 €/kg)
Comprar
Cafè en gra brasil Granell

Cafè en gra brasil Granell

250 g
4,35 €/u. (17,40 €/kg)
Comprar
Te Hornimans

Te Hornimans

20 u.
1,90 €/u. (0,10 €/u.)
Comprar
Camamilla Hornimans

Camamilla Hornimans

25 u.
1,99 €/u. (0,08 €/u.)
Comprar
Te verd Hornimans amb Menta

Te verd Hornimans amb Menta

20 u.
2,90 €/u. (0,15 €/u.)
Comprar
Infusió dorm bé Pompadour

Infusió dorm bé Pompadour

20 u.
2,50 €/u. (0,13 €/u.)
Comprar