Carns i ous 
Magret d'ànec

Magret d'ànec

aprox. 396 g
8,32 €/u. (21 €/kg)
SENSE ESTOC
Ous M ros en estoig

Ous M ros en estoig

12 u.
2,55 €/d. (0,21 €/u.)
Comprar (1 u.)
Ous L ros en estoig

Ous L ros en estoig

12 u.
2,80 €/d. (0,23 €/u.)
Comprar (2 u.)
Embotits i xarcuteria 
Fuet llescat

Fuet llescat

aprox. 143 g
2,27 €/u. (15,9 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salami

Salami

aprox. 154 g
2,00 €/u. (13,01 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salmó noruec fumat

Salmó noruec fumat

100 g
3,65 €/u. (36,50 €/kg)
Comprar (2 u.)
Conserves 
Tomàquet ratllat

Tomàquet ratllat

200 g
1,05 €/u. (5,25 €/kg)
Comprar (1 u.)
Formatges 
Fruita i verdura 
Ceba tendra

Ceba tendra

400 g
2,50 €/u. (6,25 €/kg)
Comprar (1 u.)
Patata malla

Patata malla

3 kg
4,40 €/u. (1,47 €/kg)
Comprar (1 u.)
Ceba malla

Ceba malla

2 kg
2,90 €/u. (1,45 €/kg)
Comprar (1 u.)
Pastanaga bossa

Pastanaga bossa

1 kg
1,45 €/u. (1,45 €/kg)
Comprar (1 u.)
Banana

Banana

aprox. 1,1 kg
2,10 €/u. (1,99 €/kg)
Comprar (1 u.)
Alls secs malla

Alls secs malla

250 g
1,75 €/u. (7,00 €/kg)
Comprar (1 u.)
Alvocat

Alvocat

450 g
2,90 €/u. (6,44 €/kg)
Comprar (1 u.)
Ceba Figueres

Ceba Figueres

1 kg
2,10 €/u. (2,10 €/kg)
Comprar (1 u.)
Cogombre

Cogombre

aprox. 693 g
2,67 €/u. (3,85 €/kg)
Comprar (1 u.)
Porros safata

Porros safata

450 g
2,85 €/u. (6,33 €/kg)
Comprar (1 u.)
Fruita seca i patates xips 
Prunes sense pinyol

Prunes sense pinyol

350 g
2,60 €/u. (7,43 €/kg)
Comprar (1 u.)
Panses de corint

Panses de corint

500 g
3,00 €/u. (6,00 €/kg)
Comprar (1 u.)
Pipes aguasal

Pipes aguasal

200 g
1,10 €/u. (5,50 €/kg)
Comprar (1 u.)
Nous

Nous

100 g
1,50 €/u. (15,00 €/kg)
Comprar (2 u.)
Làctics i derivats 
Mantega sense sal

Mantega sense sal

250 g
2,15 €/u. (8,60 €/kg)
Comprar (2 u.)
Llet sencera

Llet sencera

1,5 l
1,77 €/u. (1,18 €/l)
Comprar (1 u.)
Llegums secs i arrossos 
Arròs extra

Arròs extra

1 kg
1,15 €/u. (1,15 €/kg)
Comprar (1 u.)
Arròs integral

Arròs integral

1 kg
1,65 €/u. (1,65 €/kg)
Comprar (1 u.)
Arròs bomba

Arròs bomba

1 kg
4,89 €/u. (4,89 €/kg)
Comprar (1 u.)
Oli i condiments 
Oli de gira-sol

Oli de gira-sol

1 l
1,99 €/u. (1,99 €/l)
Comprar (1 u.)
Sucre blanc paquet

Sucre blanc paquet

1 kg
0,90 €/u. (0,90 €/kg)
Comprar (1 u.)
Oli d'oliva suau

Oli d'oliva suau

1 l
3,85 €/u. (3,85 €/l)
Comprar (2 u.)
Pa 
Pa de motlle familiar

Pa de motlle familiar

820 g
1,55 €/u. (1,89 €/kg)
SENSE ESTOC
Pa baguette sense gluten Sinblat

Pa baguette sense gluten Sinblat

175 g
1,50 €/u. (8,57 €/kg)
SENSE ESTOC
Pasta i farines 
Pasta spaghetti

Pasta spaghetti

500 g
0,80 €/u. (1,60 €/kg)
Comprar (1 u.)
Salses 
Quètxup Heinz pet

Quètxup Heinz pet

342 g
2,85 €/u. (8,33 €/kg)
Comprar (1 u.)
Brous, cremes i purés 
Hummus

Hummus

200 g
1,11 €/u. (5,55 €/kg)
Comprar (1 u.)
Crema de porros

Crema de porros

1 l
2,20 €/u. (2,20 €/l)
Comprar (1 u.)
Congelats 
Pèsol

Pèsol

1 kg
2,20 €/u. (2,20 €/kg)
Comprar (1 u.)
Ensaladilla

Ensaladilla

1 kg
1,85 €/u. (1,85 €/kg)
Comprar (1 u.)
Crestes de tonyina

Crestes de tonyina

400 g
2,20 €/u. (5,50 €/kg)
Comprar (1 u.)
Patates prefregides

Patates prefregides

1 kg
1,85 €/u. (1,85 €/kg)
Comprar (1 u.)
Aigua 
Aigua amb gas

Aigua amb gas

1,25 l
0,85 €/u. (0,68 €/l)
Comprar (1 u.)
Cel·luloses per la llar 
Lleixius i desinfectants 
Lleixiu neutra

Lleixiu neutra

2 l
1,19 €/u. (0,60 €/l)
Comprar (1 u.)
Lleixiu Conejo

Lleixiu Conejo

4 l
5,79 €/u. (1,45 €/l)
Comprar (1 u.)
Lleixiu detergent

Lleixiu detergent

2 l
1,19 €/u. (0,60 €/l)
Comprar (1 u.)
Lleixiu

Lleixiu

2 l
0,89 €/u. (0,45 €/l)
Comprar (1 u.)